fbpx

První návštěva ve Zdravém opalování

Chceš se připravit na svou úplně první návštěvu ve Zdravém opalování? Právě proto jsme připravili přehled toho nejdůležitějšího, ať si své první opalování užiješ na maximum.

Pravidla Zdravého opalování

  • Po návštěvě solária se minimálně 3 hodiny nekoupej.
  • Nekombinuj v jeden den solárium a sluníčko.
  • Po dobu 6 měsíců si zakrývej čerstvé jizvy.
  • Chraňte své oči ochrannými brýlemi.
  • Do solária nepoužívej krémy s ochrannými UV faktory.
  • Nenavštěvuj solárium, pokud užíváš antibiotika.
  • Před opalováním se odlič (make-up obsahuje UV faktor).
  • V soláriu se pohybuj, aby ti nevznikla bílá místa.
  • Těhotným a kojícím doporučujeme konzultaci s lékařem.
Jak často solárium navštěvovat?

Hlavním měřítkem je důvod tvé návštěvy. Trápí tě nějaký zdravotní problém? Akné, nedostatek vitamínu D, bolest zad, osteoporóza, deprese? Pak stačí návštěva 1 – 2x týdně. Pokud je cílem tvé návštěvy opálení je důležitá pravidelnost. Zpočátku doporučujeme 2 – 3x týdně dokud ti výsledek barvy nevyhovuje (zpravidla se jedná max o 3 týdny). Poté stačí chodit na udržení barvy 1 – 2x týdně (vždy záleží na fototypu pleti). V neposlední řadě zajímá opalovací asistentky cíl opálení, na základě kterého ti sestaví plán šitý na míru.

Jaký je tvůj cíl opálení?

Toužíš po celoročním opálení? Chystáš se na dovolenou, nebo se potřebuješ opálit do svatby. Ať už je cíl tvé návštěvy ve Zdravém opalování jakýkoliv sděl ho našim opalovacím asistentkám. Jsou to odbornice, které ti vypracují plán na 10 návštěv a pomohou ti tak se přiblížit vytouženému cíli. Není tajemstvím, že tě za splnění plánu odměníme malým dárkem.

Proč je důležité se mazat?

Pečuj o svou pleť a chraň ji solární kosmetikou. Nenamazaná pokožka odráží UV světlo a vzniká pouze tzv. povrchové opálení, které ztrácí svou barvu do 24 hodin. Při použití krému tělo hydratuješ a opálení tak proniká do hlubších vrstev kůže. Výsledkem je krásná a dlouhotrvající barva opálení. Zároveň znásobíš opalovací efekt o 40% při každé návštěvě. Pravidelným používáním krému navíc zabráníš vzniku vrásek a předčasnému stárnutí pokožky. Stejně důležitá je péče po opalování. My doporučujeme hydratovat pleť každý den po koupeli. Odměnou ti bude pevná a vyhlazená pokožka s dlouhotrvajícím opálením. V našem studiu najdeš velký výběr solární kosmetiky na tělo i obličej, péči po opalování nebo jednorázové krémy, které jsou skvělou volbou při tvé první návštěvě.

Jak je to s ovládáním solária?

Z ovládání solária strach mít nemusíš. Před každou novou návštěvou kabiny tě opalovací asistentky doprovodí a ukáží ovládání solária. Postup je následovný: vejdeš do kabiny a zatáhneš za sebou roletu; svlékneš se do naha nebo do spodního prádla (jak je komu příjemné); namažeš si celé tělo i obličej solární kosmetikou (odlíčit make-up si můžeš u nás na toaletě, kde je vše potřebné); lehneš si na plexi a lehce rukou zavřeš víko až dolů; zmáčneš START; po skončení opalovací doby se solárium samo vypne; otevřeš víko a opalování je u konce. V průběhu opalování si můžeš víko kdykoliv v případě potřeby otevřít. Nezapomínej, že po celou dobu opalování ti jsou k dispozici naše opalovací asistentky, na které můžeš kdykoliv z kabiny zavolat a požádat je o pomoc.

Kolik stojí první návštěva?

Cena návštěvy se liší v návaznosti na zvoleném soláriu, technologii trubic, času opalování a výběru kosmetiky. Začátečníkům doporučujeme návštěvu našeho základního solária na 10 minut, kde je cena 7,90 Kč/min a jednorázového krému v hodnotě 89 Kč. První návštěva vás tedy vyjde na 168 Kč. Opalovací plán od nás dostaneš ZDARMA.

Musím se objednávat?

Objednávat se k nám ani v případě úplně tvé první návštěvy nemusíš. Na výběr máme velký počet solárií a čekací doba není tím pádem ani ve vytížené hodiny déle než 5 minut. Během této doby ti alespoň opalovací asistentky vše v klidu vysvětlí a ukáží.