fbpx

Kde nás najdete?

Zastav se za námi a zažij jedinečný zážitek opalování

Opalovací studia nejnovější generace

Prohlédni si náš jedinečný koncept opalování, který se ti dostane pod kůži.

Proč se chodit oplaovat?
Opálení viditelné po první návštěvě

Že naše solária fungují a opalují dávno víme a vědí to i naši zákazníci. Přesvědčit se o tom můžeš i ty na vlastní kůži pomocí opalovacích samolepek, které ti ukážou rozdíl opálení již po první návštěvě.

Viditelné výsledky

Pokud si kladeš otázku, jaké jsou opalovací výsledky ve zdraví prospěšném soláriu, tak doslova ohromující a můžeš je otestovat pomocí našich opalovacích samolepek. Speciální trubice mají schopnost okamžitě viditelného opálení s dlouhotrvajícím barevným efektem. Aby opálení vydrželo co nejdéle a udrželo si svou sexy snědou intenzitu, je ovšem důležitá pravidelnost návštěv. S jejich naplánováním ti vždy ráda poradí naše proškolená obsluha. Navíc je známo, že opálená postava vypadá daleko pevnější a štíhlejší a to podle nás rozhodně stojí za vyzkoušení!

Na únavu a deprese

Nízká hladina vitamínu D působí nepříznivě nejen na naše tělesné zdraví, ale i na zdraví duševní. Zejména v zimním období trpí většina populace únavou, podrážděností, depresemi, což je zapříčiněno nedostatkem slunečního svitu. Pravidelná návštěva solária doplní potřebnou dávku vitamínu D a zlepší psychiku. Doporučujeme 2x týdně mírné slunění například na soláriích s technologií Rainbow Light. Unikátní kombinace barevných UV trubic s vysokým podílem zeleného světla snižuje napětí a zvyšuje množství energie v těle.

Léčba dalších nemocí

Solárium neléčí pouze deprese, ale také chronické kožní nemoci. Bez použití farmatických přípravků jste schopni vyléčit za pomocí opalovací lázně nemoci jako:

 • Lupénka
 • Akné
 • Osteoporóza
 • Dermatitida
Opalování po celý rok

Napadlo tě někdy zajít do solária i v létě? Máme pro tebe hned několik tipů, proč je pro tebe zdravé se u nás opalovat celoročně.

Jaro – odstranění jarní únavy a posílení organismu vitamínem D, příprava pokožky na léto a letní dovolenou u moře. Doporučujeme nasadit betakaroten 1x/2 dny.

Léto – celistvé opálení bez plavkového rozdílu a bez nepříjemného pocení, 10 minut v soláriu = 4 hodinám na přímém slunci. Prodloužení a udržení opálení od moře.

Podzim – pomáhá proti depresi a únavě spojené s úbytkem slunečního svitu. Nejúčinnější prevence proti virovým onemocněním.

Zima – prohřátí organismu, odpočinek a relaxace, odbourání únavy, blahodárný vliv na náš imunitní systém. Opálení na plesy.

Více o zdravém opalování
Naše know-how Zdravého opalování

Žádné klasické solárium. Vytvořili jsme jedinečný koncept opalování, díky kterému se budeš cítit zdravější, štíhlejší a krásnější už od první návštěvy. Dáme ti speciální péči, kterou tvé tělo potřebuje.

Trubice bez UVC záření

Na rozdíl od slunečního světla (ultrafialové záření) nevyzařují naše moderní technologie trubic rakovinotvorné UVC záření. Právě UVC světlo je pro lidi nebezpečné a je příčinou vzniku onemocnění kůže. To na Zemi proniká přes porušenou ozonovou vrstvu, která má sloužit jako filtr a ochrana. V soláriích je UVC záření zcela odfiltrováno a trubice tak vyzařují pouze UVA a UVB světlo. Navíc mají oproti slunci kontrolovaný výkon a předcházejí nebezpečnému spálení pokožky. Sílu slunce regulovat nelze.

100 % bezpečnost při opalování

Každý z nás viděl film Nezvratný osud, ve kterém je osoba uvězněna v soláriu a nemůže se dostat ven. Nic takového se nemůže stát! Všechna solária jsou snadno otevíratelná. Víko si můžeš kdykoliv během opalování lehce otevřít a vyjít ven. Navíc lze regulovat míru jeho zavření a po celou dobu návštěvy jsou ti k dispozici i naše opalovací asistentky, které dohlížejí na bezpečí a komfort všech zákazníků.

Evropská norma 0,3w/m2 je samozřejmostí

Dodržujeme normu 0,3w/m2, která je bezpečnostní evropskou normou pro solária. Jedná se o maximální intenzitu UV záření, při které nedojde ke spálení pokožky, ale k jejímu opálení a doplnění vitamínu D. Kůže je největším orgánem v těle a každé spálení a poranění zvyšuje riziko onemocnění kůže. Proto jsou naše solária nastavena na bezpečnou a zdraví prospěšnou intenzitu UV záření.

Nejpřirozenější doplnění vitamínu D

UVB světlo je nejpřirozenějším a největším zdrojem vitamínu D. 90% potřebného vitamínu naše tělo přijímá přes kůži působením UV světla. Stravou a doplňky stravy tělo přijme pouze 10% déčka. Pouhá jedna návštěva solária proto stačí k doplnění potřebné denní dávky vitamínu D.

Jak funguje opalovací plán
Super-efektivní opalování

Péče o zákazníka a poradenství v oblasti zdravého opalování je pro nás na prvním místě. Sestavíme ti individuální opalovací plán pro získání super-efektivního opálení. Jsme tu pro tebe.

Opalovací plán s návštěvou zdarma

Vyber si cíl a my pro tebe najdeme to nejlepší řešení. Potřebuješ rychlé opálení? Trápí tě akné nebo alergie? Toužíš po omlazení pokožky a redukci celulitidy? Nech si sestavit opalovací plán na míru svojí pleti. Zdravě vypadající opálení a návštěva ZDARMA je samozřejmostí! Pojďme na to >

Opalovací programy

Cílem návštěvy solárního studia dnes už nemusí být jen maximálně snědé opálení. Víš, že návštěvou solária můžeš například zhubnout nebo zatočit s kožním onemocněním? Nabízíme velké množství opalovacích programů, které kombinujeme s unikátními technologiemi UV trubic. V naší nabídce najdeš: zpevňující program, program pro rychlé opálení, léčbu akné a kožních onemocnění, Anti-aging péči pro obličej a dekolt, program na doopálení plavkového rozdílu, proti bolesti zad a na posílení imunity vitamínem D.

V péči opalovacích asistentek

Naší prací není jen pustit solárko, jsme opalovací asistentky, odbornice na zdravou a krásně vypadající pokožku. Spolehlivé a 100% diskrétní. Svěřit se nám můžeš s každým zdravotním problémem či požadavkem. Poradíme ti s výběrem vhodného solária a jeho technologií i nastavením času. Doporučíme vhodnou kosmetiku a sestavíme Opalovací plán. Kabinu ti před každou novou návštěvou představíme a srozumitelně vysvětlíme ovládání solária. Po opalování ti připravíme osvěžující zdravý nápoj nebo kávu. Naším cílem je udělat z každé tvé návštěvy nezapomenutelný zážitek. Chystáš se k nám úplně poprvé a nemáš s opalováním v soláriu žádné zkušenosti? Připravily jsme pro tebe článek Moje první návštěva ve Zdravém opalování, ve kterém tě provedeme tím nejdůležitějším.

Naše tipy a triky opalování
První návštěva ve Zdravém opalování

Chceš se připravit na svou úplně první návštěvu ve Zdravém opalování? Právě proto jsme připravili přehled toho nejdůležitějšího, ať si své první opalování užiješ na maximum.


Pravidla Zdravého opalování
 • Po návštěvě solária se minimálně 3 hodiny nekoupej.
 • Nekombinuj v jeden den solárium a sluníčko.
 • Po dobu 6 měsíců si zakrývej čerstvé jizvy.
 • Chraňte své oči ochrannými brýlemi.
 • Do solária nepoužívej krémy s ochrannými UV faktory.
 • Nenavštěvuj solárium, pokud užíváš antibiotika.
 • Před opalováním se odlič (make-up obsahuje UV faktor).
 • V soláriu se pohybuj, aby ti nevznikla bílá místa.
 • Těhotným a kojícím doporučujeme konzultaci s lékařem.
Jak často solárium navštěvovat?

Hlavním měřítkem je důvod tvé návštěvy. Trápí tě nějaký zdravotní problém? Akné, nedostatek vitamínu D, bolest zad, osteoporóza, deprese? Pak stačí návštěva 1 – 2x týdně. Pokud je cílem tvé návštěvy opálení je důležitá pravidelnost. Zpočátku doporučujeme 2 – 3x týdně dokud ti výsledek barvy nevyhovuje (zpravidla se jedná max o 3 týdny). Poté stačí chodit na udržení barvy 1 – 2x týdně (vždy záleží na fototypu pleti). V neposlední řadě zajímá opalovací asistentky cíl opálení, na základě kterého ti sestaví plán šitý na míru.

Jaký je tvůj cíl opálení?

Toužíš po celoročním opálení? Chystáš se na dovolenou, nebo se potřebuješ opálit do svatby. Ať už je cíl tvé návštěvy ve Zdravém opalování jakýkoliv sděl ho našim opalovacím asistentkám. Jsou to odbornice, které ti vypracují plán na 10 návštěv a pomohou ti tak se přiblížit vytouženému cíli. Není tajemstvím, že tě za splnění plánu odměníme malým dárkem.

Proč je důležité se mazat?

Pečuj o svou pleť a chraň ji solární kosmetikou. Nenamazaná pokožka odráží UV světlo a vzniká pouze tzv. povrchové opálení, které ztrácí svou barvu do 24 hodin. Při použití krému tělo hydratuješ a opálení tak proniká do hlubších vrstev kůže. Výsledkem je krásná a dlouhotrvající barva opálení. Zároveň znásobíš opalovací efekt o 40% při každé návštěvě. Pravidelným používáním krému navíc zabráníš vzniku vrásek a předčasnému stárnutí pokožky. Stejně důležitá je péče po opalování. My doporučujeme hydratovat pleť každý den po koupeli. Odměnou ti bude pevná a vyhlazená pokožka s dlouhotrvajícím opálením. V našem studiu najdeš velký výběr solární kosmetiky na tělo i obličej, péči po opalování nebo jednorázové krémy, které jsou skvělou volbou při tvé první návštěvě.

Jak je to s ovládáním solária?

Z ovládání solária strach mít nemusíš. Před každou novou návštěvou kabiny tě opalovací asistentky doprovodí a ukáží ovládání solária. Postup je následovný: vejdeš do kabiny a zatáhneš za sebou roletu; svlékneš se do naha nebo do spodního prádla (jak je komu příjemné); namažeš si celé tělo i obličej solární kosmetikou (odlíčit make-up si můžeš u nás na toaletě, kde je vše potřebné); lehneš si na plexi a lehce rukou zavřeš víko až dolů; zmáčneš START; po skončení opalovací doby se solárium samo vypne; otevřeš víko a opalování je u konce. V průběhu opalování si můžeš víko kdykoliv v případě potřeby otevřít. Nezapomínej, že po celou dobu opalování ti jsou k dispozici naše opalovací asistentky, na které můžeš kdykoliv z kabiny zavolat a požádat je o pomoc.

Kolik stojí první návštěva?

Cena návštěvy se liší v návaznosti na zvoleném soláriu, technologii trubic, času opalování a výběru kosmetiky. Začátečníkům doporučujeme návštěvu našeho základního solária na 10 minut, kde je cena 7,90 Kč/min a jednorázového krému v hodnotě 89 Kč. První návštěva vás tedy vyjde na 168 Kč. Opalovací plán od nás dostaneš ZDARMA.

Musím se objednávat?

Objednávat se k nám ani v případě úplně tvé první návštěvy nemusíš. Na výběr máme velký počet solárií a čekací doba není tím pádem ani ve vytížené hodiny déle než 5 minut. Během této doby ti alespoň opalovací asistentky vše v klidu vysvětlí a ukážou.

Více o našem konceptu
Jedinečný zážitek s výsledkem

Relaxace a regenerace těla v pouhých 15 minutách, díky inovativním a vysoce komfortním strojům té nejvyšší kvality. Odpočinek, na který nepotřebuješ mnoho času a můžeš ho tělu dopřát i několikrát týdně.

Studio nabité technologiemi

Za svůj jedinečný koncept vděčí Zdravé opalování kvalitním soláriím se speciálně navrženými technologiemi UV trubic. Žádné solárium není stejné, každé je originálem a poskytuje pokožce jinou péči. Dokonalé opálení, které vydrží až 4x déle je u všech strojů samozřejmostí. V tom je naše síla, která nás odlišuje od ostatních. Pro tvůj dokonalý komfort a opalování bez pocení je navíc celý prostor studií vybaven klimatizací. Funkcí Aircon, která chladí ležící plexi, jsou opatřeny i naše stroje.

Navrženo pro každého

Potřebuješ si odpočinout po náročném dni? Chceš, aby tě opálení vyšlo na pár korun, nebo jsi naopak fanouškem designu a luxus si chceš užít všemi smysly? Pak je pro tebe Zdravé opalování tím pravým místem. Neděláme rozdíly, svým zákazníkům nasloucháme a snažíme se maximálně uspokojit všechny jejich potřeby.

100% diskrétní

Nikdo nemusí vědět, odkud je tvé sexy snědé opálení, nebo jaké jsou důvody tvé návštěvy. Tajemství našich zákazníků ctíme a uděláme vše pro maximální pocit soukromí z každé návštěvy. Ani barva opálení tě neprozradí. Žádné oranžové tóny a bílé fleky v oblasti zad. Jen sexy snědá barva jako od moře! V tom je naše síla a jedinečnost.

Čistota na prvním místě

Úklidu a čistotě celého studia věnujeme každý den podstatnou část času. Ještě před samotným otevřením přichází na řadu jako první profi firma. Ta má za úkol důkladné mytí a dezinfekci všech ploch a podlahy. Poté přebírají štafetu naše opalovací asistentky. Ty plní každý den propracovaný seznam úklidu, aby byla tvá návštěva co nejpříjemnější. Nejdůležitější úlohou je samotná dezinfekce kabiny, které věnují maximální péči. Používáme pouze vysoce účinné dezinfekce, šetrné k pokožce těla. Kabiny, toaleta i bar jsou zároveň vybaveny vlastní dezinfekcí, kterou můžeš pro svůj vlastní pocit bezpečí kdykoliv použít.

Členství plné výhod

Díky rozmanitému vybavení studia si opalování u nás může dopřát opravdu každý. I tak pro tebe máme tip, jak ještě více ušetřit. Stačí si pořídit Opalovací kartu, díky které tě vyjde opalování nejlevněji ve městě! Vyber si tu svou ještě dnes

Hybrid sun
Hybrid Sun – technologie trubic

Revoluce v opalování. Jedinečné spojení UV, LED a červeného světla. Kyslík obsažený v trubicích nové generace OxyTan poskytuje okamžitý a maximální opalovací efekt viditelný již po první návštěvě. Světelná terapie Beauty Boosters zpomaluje stárnutí a léčí veškeré nedokonalosti pleti včetně kožních onemocnění. Unikátní opalování ramen pro celistvé a bezchybné opálení. Revoluční péče o pokožku a zdraví celého těla.

Hybrid Sun
 • Okamžitý a maximální opalovací efekt
 • Omlazující Anti-aging a pěstící účinek
 • Léčba akné a kožních onemocnění
K vyzkoušení ve studiích v Liberci a Děčíně!

V Liberci
Solárium číslo 1 – MegaSun P9

V Děčíně:
Solárium číslo 7 – Ergoline Inspiration 400

Hybrid Beauty
Hybrid Beauty - technologie trubic

Revoluční hybridní technologie trubic vylepšená o složku Collagen PLUS. Spojení UV, LED a červeného světla obsaženého v nových trubicích OxyTan Spin poskytují pokožce okamžitý a maximální opalovací efekt viditelný již po první návštěvě. Červené Beauty Light zajišťuje Anti-aging péči pro oblast obličeje a dekoltu. Collagen PLUS v obličejových lampách zabraňuje vzniku vrásek a známkám stárnutí. Navíc efektivně léčí projevy nedokonalostí pleti. Unikátní opalování ramen pro celistvé a bezchybné opálení.

Hybrid Beauty
 • Okamžitý a maximální opalovací efekt
 • Omlazující Anti-aging a pěstící účinek
 • Léčba akné a kožních onemocnění
K vyzkoušení v našem studiu v Děčíně!

V Děčíně:
Solárium číslo 5 – Ergoline Excellence 800

Hybrid Collagen
Hybrid Collagen - technologie trubic

Nová a ještě více pečující technologie bojující proti raným známkám stárnutí pleti. Spojení UV, LED a červeného světla obsaženého v nových trubicích Beauty Light Spin zajišťují pokožce okamžitě maximálně viditelný opalovací efekt a dlouhotrvajícím účinkem. Červené Beauty Light zajišťuje pokožce maximální hydrataci s Anti-aging péčí pro oblast obličeje a dekoltu. Collagen PLUS v obličejových lampách zabraňuje vzniku vrásek a známkám stárnutí. Navíc efektivně léčí projevy nedokonalostí pleti. Zabudované opalovače ramen zajišťují dokonale přirozené a celistvé opálení.

Hybrid Collagen
 • Okamžitý a hloubkový opalovací efekt
 • Hydratace a Anti-aging účinek
 • Efektivní léčba akné, vyhlazení jizviček
K vyzkoušení ve studiích v Liberci a Děčíně!

V Liberci:
Solárium číslo 2 – Ergoline Prestige 1400

V Děčíně:
Solárium číslo 1 – Ergoline Excellence 800

Rainbowlight
Rainbow Light - technologie trubic

Opalování nové generace! 4 barvy světla pro dokonale opálenou a krásnou pleť, zdraví prospěšný účinek a dobrou náladu. Modré UV světlo dodává tělu pozitivní energii, vitalitu a léčí kožní nemoci. Zelené světlo zbavuje stresu a poskytuje odpočinek a relaxaci. Červené Beauty světlo ošetřuje a omlazuje pokožku. Žluté světlo obsahuje speciální podíl UV-B záření, které podporuje tvorbu vitamínu D. Kombinace všech barev poskytuje pleti neodolatelně snědý a dlouhotrvající odstín opálení.

Rainbow Light
 • Hloubkové a dlouhotrvající opálení
 • Léčba depresí, odpočinek a relaxace
 • Přirozené opálení, rychlé doplnění vitamínu D
K vyzkoušení ve všech našich studiích!

V Praze:
Solárium číslo 4 – Luxura X7

V Liberci:
Solárium číslo 3 – MegaSun 5600

V Děčíně:
Solárium číslo 8 – Ergoline Evolution 600

Beauty Light
Beauty Light - technologie trubic

Zcela nová technologie omlazujících lamp Beauty Light. Jedinečná kombinace červeného kolagenového světla a modrého UV světla. Kolagen hydratuje pokožku a bojuje proti vzniku vrásek v oblasti obličeje, dekoltu i celého těla. Modré světlo podporuje tvorbu vitamínu D a aktivuje krásně přirozenou a intenzivní barvu opálení. Dopřejte si sametově hebkou a viditelně krásnější pokožku a celistvé opálení díky technologii Beauty Light.

Beauty Light
 • Pevnější a mladší pokožka
 • Redukce vrásek
 • Léčba akné, lupenky, dermatitidy
K vyzkoušení v našem studiu v Děčíně!

V Děčíně:
Solárium číslo 4 – Luxura X7

Oxy Tan
Oxy Tan - technologie trubic

Jedinečná síla kyslíku obsažená ve speciálních opalovacích lampách OxyTan. Perfektní, rychlé a dlouhotrvající opálení se sametovým vzhledem kůže. Unikátní kombinace vysokého výkonu UV světla a červeného Beauty Light světla obohaceného o kyslík. Kolagenové světlo stimuluje pokožku i v hlubších vrstvách kůže a zajišťuje správnou cirkulaci krve a funkci lymfatického systému.

Oxy Tan
 • Vysoce intenzivní a dlouhotrvající barva
 • Elasticita a hydratace pokožky
 • Redukce celulitidy a strií
K vyzkoušení ve všech našich studiích!

V Praze:
Solárium číslo 5 – Luxura V8

V Liberci:
Solárium číslo 6 – Ergoline Sunrise 420

V Děčíně:
Solárium číslo 6 – MegaSun Space 2000

Oxy Tan Spin
Oxy Tan Spin

Jedinečná síla kyslíku obsažená ve speciálních opalovacích lampách OxyTan, vylepšena o spinové provedení každé lampy pro maximálně celistvé opálení. Perfektní, rychlé a dlouhotrvající opálení se sametovým vzhledem kůže. Unikátní kombinace vysokého výkonu UV světla a červeného Beauty Light světla obohaceného o kyslík. Kolagenové světlo stimuluje pokožku i v hlubších vrstvách kůže a zajišťuje správnou cirkulaci krve a funkci lymfatického systému.

OxyTan Spin
 • Vysoce intenzivní a dlouhotrvající barva
 • Elasticita a hydratace pokožky
 • Redukce celulitidy a strií
K vyzkoušení v našem studiu v Děčíně!

V Děčíně:
Solárium číslo 2 – Ergoline Classic 450

Perfect Lex
Perfect Lex - technologie trubic

Unikátní technologie Perfect Lex speciálně vyvinuta pro problematicky se opalující nohy, které navíc vyhlazuje a účinně zbavuje celulitidy. Vysoce výkonné UV trubice DUO mají zesílenou intenzitu v oblasti nohou a hýždí, díky čemuž získáte maximálně opálené nohy tmavší až o dva odstíny. Červené světlo navíc příznivě působí na váš lymfatický systém a redukuje celulitidu.

Perfect Lex
 • Maximálně opálené nohy
 • Hebká a vyhlazená pokožka
 • Redukce celulitidy
K vyzkoušení ve všech našich studiích!

V Praze:
Solárium číslo 3 – Luxura X10

V Liberci:
Solárium číslo 4 – Ergoline Evolution 660

V Děčíně:
Solárium číslo 3 – Lumina E 40 SLI

VibraNano
Vibra Nano - vibrační plošina

Extrémně silný opalovací výkon vertikálního solária Ergoline díky VibraNano technologii. Vibrační plošina využívá technologie 3D vibrace, která proudí rovnoměrně do celého vnitřního svalstva. Díky vibracím dochází k posílení těla, redukci celulitidy, zeštíhlení a prokrvení pokožky čímž je 2x znásoben opalovací efekt jedné návštěvy. 4 vibrační programy: relaxační, uvolňující, posilující, fitness. Od uvolnění svalů až po jejich aktivaci a posílení.

Vibra Nano
 • Opalování a posilování v jednom
 • Redukce celulitidy
 • Zpevnění vnitřního svalstva
K vyzkoušení ve studiu v Liberci!

V Liberci:
Solárium číslo 6 – Ergoline Sunrise 420

VitaSun
Vita Sun - technologie trubic

Jedinečný technologický posun ve světe opalování a omlazení pokožky. Světově unikátní novinka nahrazující klasické obličejové lampy technologií SunSphere Pro využívající pouze UVB-LED. Díky tomuto světlu dosahuje opálení maximální intenzity v kombinaci s nejšetrnější a hloubkově omlazující péčí o pokožku. 2000 beauty Booster Pro LED diod působí uvnitř pokožky a zaručují okamžitou tvorbu kolagenu s maximálním opálením již po jedné návštěvě.

Vita Sun
 • Hloubkově omlazující kolagenová péče
 • Dlouhotrvající a zářící barva
 • Vyhlazení vrásek, pružnost, vitalita
K vyzkoušení pouze v Praze!

V Praze:
Solárium číslo 1 – MegaSun K9S

ExtraSun
Extra Sun - technologie trubic

Dotkněte se slunce díky ohromující síle technologie extraSun. Maximální opalovací efekt imitující vlastnosti karibského slunce. Opalovací výkon maximálně šetrný ke zdraví pokožky, neúprosný k výsledné barvě. Sexy opálení se zlatými odlesky, jako byste se právě vrátili z dovolené u moře. Beauty Booster Pro LED pro hloubkové ošetření pokožky celého těla kolagenem. Klasické obličejové lampy nahrazeny prémiovou technologií SunSphere s LED světlem.

Extra Sun
 • Ohromující tmavý opalovací efekt
 • Hloubkové omlazení pleti kolagenem
 • Přirozeně snědá a zářící barva
K vyzkoušení pouze v Praze!

V Praze:
Solárium číslo 2 – MegaSun K7S